• LIGA KLAS

• Złoty Stok 2021

Drodzy Koledzy, Drogie Koleżanki! Chcielibyśmy opowiedzieć Wam trochę (i pokazać), na co możecie przeznaczyć wygraną pulę pieniędzy z Ligi Klas i tym samym zmotywować do udziału w niej. My, uczniowie z klasy 3"0"g, postanowiliśmy pojechać na jednodniową wycieczkę do Złotego Stoku, gdzie udało nam się zwiedzić Kopalnię Złota, przepłynąć łódką po podziemnej rzece, zobaczyć średniowieczną osadę, dzięki której poznaliśmy maszynerie, ułatwiające i tak żmudną pracę górników, oraz pobliską Sztolnię Ochrową. Była to naprawdę niesamowita okazja do dowiedzenia się czegoś nowego, porozmawiania, spędzenia wspólnego czasu, szczególnie po tak długim okresie izolacji i braku możliwości bycia razem. Był to dzień nawiązania kontaktu oraz chwila przerwy od siedzenia w szkolnych ławkach.

Serdecznie polecamy Wam aktywne uczestnictwo w Lidze Klas, ponieważ w przypadku zwycięstwa, nasze drugie z rzędu…, będziecie mogli wybrać miejsce, które chcielibyście odwiedzić. A z własnego doświadczenia możemy śmiało powiedzieć, że - jak najbardziej warto!

Dziękujemy za uwagę

Klasa 3"0"g  dwukrotny zwycięzca Ligii Klas

• KONKURS LA FRANCE SUR MON T-SHIRT

• Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w III edycji ogólnopolskiego konkursu na projekt koszulki promującej język francuski pt. „La France sur mon t-shirt”.

• Internetowy Kampus Przedsiębiorczości

• UNESCO zaprasza młodych ludzi do udziału w bezpłatnych internetowych szkoleniach z zakresu przedsiębiorczości dostępnych przez cały rok na platformie www.entrepreneurship-campus.org.
          • Dzień Edukacji Narodowej

• Z okazji Dnia Edukacji składamy wszystkim Nauczycielom najlepsze życzenia.

Z przyjemnością informujemy, że dwóch naszych nauczycieli otrzymało za swoją pracę nagrodę Prezydenta Wrocławia.

W tym dniu pani Dyrektor zaprosiła grono pedagogiczne na spacer po Wrocławiu, który poprowadziła nasza nauczycielka języka niemieckiego i przewodnik po Wrocławiu pani Katarzyna Sroka, a na spotkaniu przy kawie zostały wręczone naszym pedagogom Nagrody Dyrektora.

Dziękujemy Naszym Nauczycielom za trud pracy w tych trudnych czasach.

Edukacja jest najważniejsza!

• Euroweek - Szkola Liderów- klasa 1e

• Euroweek jest programem edukacyjnym  młodzieży w wieku szkolnym, który ma na celu doskonalenie umiejętności językowych w zakresie języka angielskiego oraz kształtowanie zdolności przywódczych uczestników. Ponadto program rozwija inteligencję, tak potrzebną uczniom w szybko zmieniającym się świecie, uczy wielokulturowości, komunikacji społecznej oraz rozwija kreatywność.
        • BLEU BLANC ROUGE 2021

• VII OGÓLNOPOLSKI FRANKOFOŃSKI KONKURS FOTOGRAFICZNY

BLEU BLANC ROUGE 2021

POD PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA GDYNIA ORAZ INSTYTUTU FRANCUSKIEGO W POLSCE

• Piąta Edycja  Erasmus Days- Turniej Szachowy!
          • Piąta Edycja Erasmus Days- Turniej Szachowy!

• W dniach 13-16 padziernika 2021 odbywać się będzie piąta edycja światowego wydarzenia Erasmus Days
            Jest to wydarzenie, które pozwala zaprezentować i rozpowszechniać efekty realizacji programu Erasmus+, do którego w tym roku dołączyła nasza szkoła. Z okazji Erasmus Days zapraszam wszystkich chętnych do wzięcia udziału w Turnieju Szachowym Online.

• Warsztaty geologiczne

• Przed Nami matura - więc powtarzamy .

Dzisiaj litosfera - budowa wnętrza Ziemi, skały i minerały, wulkanizm, kronika dziejów Ziemi, płyty tektoniczne. Wszystko na warsztatach geologicznych w Muzeum Geologicznym Uniwersytetu Wrocławskiego.