• GDZIE SZUKAĆ POMOCY?

• 30.03.2021 08:00
        • Drodzy Rodzice,
          Ponieważ ciągle jeszcze uczymy (się) i pracujemy w trybie zdalnym, żyjemy w trybie sanitarnym, więc nie dziwi, że często funkcjonujemy w trybie ograniczonej wytrzymałości. My rodzice, my nauczyciele, ale też i nasze dzieci.
          Dlatego zespół psychologiczno-pedagogiczny LO nr 8 przypomina, że poza naszą pomocą, istnieje wiele zewnętrznych form wsparcia. Poniżej podajemy telefony i placówki, gdzie można uzyskać porady psychologiczne:
        • Pomoc psychologiczno-pedagogiczna

• 17.12.2020 11:44
        • Szanowni Państwo,
          w związku z przedłużającą się izolacją i możliwym pogorszeniem dobrostanu dzieci i młodzieży uruchamiane są kolejne punkty pomocy psychologicznej.

• Pomoc psychologiczno-pedagogiczna

• 09.11.2020 11:07
        • W związku z ponowną koniecznością przejścia na naukę zdalną, mając na uwadze troskę o dobrostan naszych uczniów oraz wsparcie rodziców w tej niełatwej sytuacji, zespół psychologów i pedagogów szkolnych przypomina o różnych sposobach i formach pomocy/wsparcia.