• OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW LO nr VIII                      W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

         

        LAUREACI    I    FINALIŚCI   OLIMPIAD    PRZEDMIOTOWYCH

        ANTONI  POPOWICZ  IIIO

        Laureat   XL Olimpiady  Języka   Francuskiego

        NEILA  FEKKAR IIIO

        Finalistka XL Olimpiady  Języka   Francuskiego

        KRISTINA  JANCEŁOWSKA  IIID

        Finalistka XLVIII Olimpiady Języka Rosyjskiego

        MAGDALENA CICHY IIIE

        Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie

         

         

         

        Język angielski

        1.Maraton językowy -    M. Przewłoka 2a, K. Mandat 3b, G. Czerniawski 3b  - II miejsce drużynowe

        2.Szkolny Poliglota -  A. Majewska, N. Klimek, N. Bobruk -  zwycięzcy etapu szkolnego

        3. Olimpiada Języka Angielskiego -   Piotr Michrowski-  udział w etapie okręgowym olimpiady

        4. Konkurs  literacki  „ Being Agatha Christie „- A. Małowiecki 2d

         

        Język francuski

        5.Festiwal Frankofilm  - uczniowie  IO udział i  prezentacja  samodzielnie przygotowanego filmu

        6. Wrocławski Turniej Wiedzy o Francji – W. Jędrzejowska-   II  miejsce we Wrocławiu

         

        Język niemiecki

        7.  Olimpiada Języka Niemieckiego -  D. Żurek, M. Krotofilski  - udział w etapie okręgowym olimpiady

        8. Konkurs translatorski -  M. Krotofilski  - I miejsce wśród uczniów z wrocławskich liceów.

        9.” Pokaż nam język „ – 2d-  M. Grabowska, A. Małowiecki, M. Gidzińska , 2a – O. Sarnowicz, W. Stachecka , 1o-  D. Rudzka , 1d – J. Grzegorzewski, K. Korzybski – udział w półfinale ogólnopolskim

         

        Historia  i  WOS

        10.. Olimpiada Historyczna – M. Podwysocka, A. Małowiecki , W. Pei , A. Jaworska -   udział w etapie okręgowym olimpiady

        11. „ Od Solidarności do III RP „ – M. Ciesielski 2d , A. Małowiecki 2d , M. Podwysocka 2d- V miejsce w konkursie

         

        Przedsiębiorczość

        12. „ Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości „ - uczniowie z kl.1b udział w finale konkursu ogólnopolskiego

        13. Olimpiada Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych – M. Raszowska 2a, M.  Moczkodan 3e, W.Romaniszyn 3e- udział w II etapie olimpiady

         

        Język polski

        14. „ Mag słowa „ – Z. Wiktorek 2d – I miejsce w konkursie ogólnopolskim

         

        Sztuka

        15. „Przegląd Twórczości Zakazanej „ – J.Trypka – I miejsce w konkursie dolnośląskim

        16. „ Stwory Potwory „ Z. Wiktorek  2d- I miejsce w konkursie plastycznym

        17. „ Magnum Praemium Wratislaviae- Wrocław na fotografii”-  K. Urbańska 2b – III miejsce w konkursie powiatowym

        18.  XI Dolnośląski Przegląd Piosenki i Pieśni Patriotycznej- J.Trypka 2a – III miejsce

        19.  "Moja przygoda w muzeum" - wyróżnienie dla Justyny Bagińskiej w międzynarodowym konkursie plastycznym

         

         

         

         

    • Kontakty

      • Liceum Ogólnokształcące nr VIII
      • sekretariat.lo08@wroclawskaedukacja.pl
      • 717986736
      • 53-415 Wrocław ul.Zaporoska 71
      • www.facebook.com/pg/lo8Wroclaw
      • sekretariat.lo08@wroclawskaedukacja.pl
      • Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego we Wrocławiu, ul. Zaporoska 71, 53-415 Wrocław, REGON 001247850
      • Inspektor ochrony danych, adres jego siedziby: Tomasz Grzybowski, mail: tomasz.grzybowski@coreconsulting.pl, tel.: + 48 882 714 401
  • Galeria zdjęć

      brak danych