• OLIMPIADY

        UCZNIOWIE  ZAKWALIFIKOWANI

        DO ETAPÓW OKREGOWYCH

        OLIMPIAD PRZEDMIOTOWYCH

        OPIEKUNOWIE

        Olimpiada Języka Francuskiego (16 uczestników)

        Krzysztof Grzechnik II f

        Maja Kepinska III 0g

        Jan Kukieła III 0

        Dorota Bzduła (II f i III 0g), Magdalena Zaremba-Czuba (II f), Agnieszka Jarmużek (III 0g), Anna Natkaniec (III 0)

        Olimpiada Wiedzy Chemicznej UJ (22 uczniów)

        Mikołaj Gołojuch 2b

        Laura Lappo 2b

        Alexandra Lappo 2b

        Oliwia Cygan 2b

        Karolina Kucharek 30

        Marta Haberla 3d

        Piotr Rzepkowski

        Olimpiada Historyczna

        Kacper Konieczny 3bg LAUREAT kwiecień 2022

        Juliusz Januszewski

        Olimpiada Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych (ZUS)

        Mikołaj Gołojuch 2b, Julia Karcz 2d, Piotr Kotowicz 2d

        Przemysław Gruca

        Olimpiada Przedsiębiorczości

        Kamil Pęczek 3eg

        Przemysław Gruca

        Olimpiada Literatury i J. Polskiego

        Julia Wdowiak – tytuł  finalistki (etap centralny)

        Edyta Jarzębowska

        KONKURSY

        UCZESTNICY, FINALIŚCI

        OPIEKUNOWIE

        Konkurs tłumaczeniowy Traducteur en herbe (24 uczestników)

        I miejsce : Amelia Kopacz, Anna Migocka, Iga Surkont (III 0g)

        II miejsce : Maja Kepińska, Wiktoria Marciniak, Nikola Szymończyk  (III 0g)

        III miejsce : Maria Głowacka, Milena Stochmiałek, Zuzanna Wiewióra (II d)

         

        Anna Natkaniec

         

         

        Finał dolnośląski - sztafetowe biegi przełajowe chłopców Twardogóra.

        III miejsce:

        KOZACZKIEWICZ MARCEL – KLASA IIIcg CHACHULSKI ANTONI – KLASA IIA, MIELCAREK IGNACY – KLASA IC, ZDOBYLAK MAREK – KLASA IIIcg, MARCINKOWSKI ERYK – KLASA IIIA, BOHDANOWICZ WOJCIECH – KLASA IIIF, PUCHALSKI KAROL – KLASA IIC.

        Marek Mróz

        Finał dolnośląski - badminton dziewcząt i chłopców

        II miejsce dziewcząt:

        Natasza Woźnicka 2E, Wiktoria Buczkowska 3A, Magda Tatomir 3D

        III miejsce chłopców:

        Jakub Woziwodzki  i Filip Wierciński z klasy 3Ag, Jakub Grzyb 3B

         

        Marek Wierzgacz

        Olimpiada Znajomości Afryki

        Jakub Liberka 2E

        Antonina Wolska 3C

        Justyna Drobnikowska

        Małgorzata Stępnicka

        Konkurs recytatorski języka niemieckiego (międzyszkolny)

        II miejsce i nagroda publiczności - Weronika Bondaruk 3f

        Joanna Fuławka

        Konkurs językowy Poliglota

        Weronika Bondaruk i Natalia Szrek - 3f

        Joanna Fuławka

        Konkurs Wiedzy psychologicznej

        Kinga Wysota – 2d

        Aleksandra Krzewska – 3a

        Karolina Trylnik – 3a

        Maja Kardamasz – 3f

        Klara Karnaś - 3c

        Hanna Ładniak - 3bg

        Barbara Witkowska – 3fg

        Małgorzata Stepniewska – 3fg

        III miejsce - Oliwia Gotowiecka - 3cg

        Ewa Tarczyńska

        Międzyszkolny Konkurs Recytatorski . Tadeusz Rózewicz

        I miejsce Weronika Bondaruk, 3f

        Izabella Kubicka

        Konkurs Szkolny Poliglota ( j. angielski+j. Francuski/ j.angielski+j. niemiecki)

        (34 uczestników)

        1. Paweł Wierzbicki klasa 3og
        2. Amelia Kopacz klasa 30g
        3. Jagoda Rożen klasa  3cg

        K. Babiarz

        M. Górny

        Międzynarodowy egzamin z języka angielskiego TOEFL Junior

        (60 uczestników)

        Wszyscy zdali

        K. Babiarz

        M. Górny

        Olimpiada biologiczna

        Oliwia Cygan, Joanna Krynicka, Mikołaj Gołojuch, Nina Grzelak, Iga Sobecka, Natalia Pieron, Hanna Ładniak

        M.Kollek

        Konkurs PKB – Polityka, Kapitał, Biznes

        Kamil Pęczek 3eg – oczekiwanie na wynik II etapu

        Przemysław Gruca

        Konkurs na prace pisemną NBP

        Karolina Miłek 3”0” - uczestnik

        Przemysław Gruca

        Olimpiada Języka Angielskiego

        Karolina Abramczyk-Hreczuch 3cg

        Jolanta Połajdowicz

        Marta Górny-Osiak

        Powiatowy konkurs fotograficzny Czar Soplicowa, organizowany przez Muzeum Pana Tadeusza.

        Marek Zdobylak - wyróżnienie

        Edyta Jarzębowska

        XIV Powiatowy Konkurs Fotograficzny "Wrocław na fotografii",

        w ramach Powiatowego Projektu "Magnum Praemium Wratislaviae"

         

        Marek Zdobylak – III miejsce

        Edyta Jarzębowska

        Anna Polańska

        Konkurs wiedzy o Francji

        Wiktoria Skalska 30g-I miejsce

        Aleksandra Bajda 1F-II miejsce,

        Wiktoria Misterska 3Eg, Aleksandra Piotrowska 1F – III miejsce

         

        Anna Natkaniec

        Konrad Gagat

        XV Powiatowy Konkurs Wiedzy o Historii Wrocławia “Wratislavia Aeterna”

        Aleksandra Rygała 3b

        Grażyna Witek 3b

        Hanna Wróblewska 3b –

        I miejsce

        Anna Polańska

        XXX Ogólnopolski Konkurs Twórczości Scenicznej Młodych Przekręt

        Wiktoria Dudzik 3d -            III miejsce

        Agnieszka Mazurkiewicz -Pasek

        Międzyszkolny Konkurs Recytatorski: Tadeusz Różewicz

        Weronika Bondaruk, wyróżnienie

        Izabella Kubicka

         

         

         

         

         

         

        OLIMPIADY

        UCZNIOWIE  ZAKWALIFIKOWANI

        DO ETAPÓW OKREGOWYCH

        OLIMPIAD PRZEDMIOTOWYCH

        OPIEKUNOWIE

        Olimpiada Języka Francuskiego (16 uczestników)

        Krzysztof Grzechnik II f

        Maja Kepinska III 0g

        Jan Kukieła III 0

        Dorota Bzduła (II f i III 0g), Magdalena Zaremba-Czuba (II f), Agnieszka Jarmużek (III 0g), Anna Natkaniec (III 0)

        Olimpiada Wiedzy Chemicznej UJ (22 uczniów)

        Mikołaj Gołojuch 2b

        Laura Lappo 2b

        Alexandra Lappo 2b

        Oliwia Cygan 2b

        Karolina Kucharek 30

        Marta Haberla 3d

        Piotr Rzepkowski

        Olimpiada Historyczna

        Kacper Konieczny 3bg LAUREAT kwiecień 2022

        Juliusz Januszewski

        Olimpiada Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych (ZUS)

        Mikołaj Gołojuch 2b, Julia Karcz 2d, Piotr Kotowicz 2d

        Przemysław Gruca

        Olimpiada Przedsiębiorczości

        Kamil Pęczek 3eg

        Przemysław Gruca

        Olimpiada Literatury i J. Polskiego

        Julia Wdowiak – tytuł  finalistki (etap centralny)

        Edyta Jarzębowska

        KONKURSY

        UCZESTNICY, FINALIŚCI

        OPIEKUNOWIE

        Konkurs tłumaczeniowy Traducteur en herbe (24 uczestników)

        I miejsce : Amelia Kopacz, Anna Migocka, Iga Surkont (III 0g)

        II miejsce : Maja Kepińska, Wiktoria Marciniak, Nikola Szymończyk  (III 0g)

        III miejsce : Maria Głowacka, Milena Stochmiałek, Zuzanna Wiewióra (II d)

         

        Anna Natkaniec

         

         

        Finał dolnośląski - sztafetowe biegi przełajowe chłopców Twardogóra.

        III miejsce:

        KOZACZKIEWICZ MARCEL – KLASA IIIcg CHACHULSKI ANTONI – KLASA IIA, MIELCAREK IGNACY – KLASA IC, ZDOBYLAK MAREK – KLASA IIIcg, MARCINKOWSKI ERYK – KLASA IIIA, BOHDANOWICZ WOJCIECH – KLASA IIIF, PUCHALSKI KAROL – KLASA IIC.

        Marek Mróz

        Finał dolnośląski - badminton dziewcząt i chłopców

        II miejsce dziewcząt:

        Natasza Woźnicka 2E, Wiktoria Buczkowska 3A, Magda Tatomir 3D

        III miejsce chłopców:

        Jakub Woziwodzki  i Filip Wierciński z klasy 3Ag, Jakub Grzyb 3B

         

        Marek Wierzgacz

        Olimpiada Znajomości Afryki

        Jakub Liberka 2E

        Antonina Wolska 3C

        Justyna Drobnikowska

        Małgorzata Stępnicka

        Konkurs recytatorski języka niemieckiego (międzyszkolny)

        II miejsce i nagroda publiczności - Weronika Bondaruk 3f

        Joanna Fuławka

        Konkurs językowy Poliglota

        Weronika Bondaruk i Natalia Szrek - 3f

        Joanna Fuławka

        Konkurs Wiedzy psychologicznej

        Kinga Wysota – 2d

        Aleksandra Krzewska – 3a

        Karolina Trylnik – 3a

        Maja Kardamasz – 3f

        Klara Karnaś - 3c

        Hanna Ładniak - 3bg

        Barbara Witkowska – 3fg

        Małgorzata Stepniewska – 3fg

        III miejsce - Oliwia Gotowiecka - 3cg

        Ewa Tarczyńska

        Międzyszkolny Konkurs Recytatorski . Tadeusz Rózewicz

        I miejsce Weronika Bondaruk, 3f

        Izabella Kubicka

        Konkurs Szkolny Poliglota ( j. angielski+j. Francuski/ j.angielski+j. niemiecki)

        (34 uczestników)

        1. Paweł Wierzbicki klasa 3og
        2. Amelia Kopacz klasa 30g
        3. Jagoda Rożen klasa  3cg

        K. Babiarz

        M. Górny

        Międzynarodowy egzamin z języka angielskiego TOEFL Junior

        (60 uczestników)

        Wszyscy zdali

        K. Babiarz

        M. Górny

        Olimpiada biologiczna

        Oliwia Cygan, Joanna Krynicka, Mikołaj Gołojuch, Nina Grzelak, Iga Sobecka, Natalia Pieron, Hanna Ładniak

        M.Kollek

        Konkurs PKB – Polityka, Kapitał, Biznes

        Kamil Pęczek 3eg – oczekiwanie na wynik II etapu

        Przemysław Gruca

        Konkurs na prace pisemną NBP

        Karolina Miłek 3”0” - uczestnik

        Przemysław Gruca

        Olimpiada Języka Angielskiego

        Karolina Abramczyk-Hreczuch 3cg

        Jolanta Połajdowicz

        Marta Górny-Osiak

        Powiatowy konkurs fotograficzny Czar Soplicowa, organizowany przez Muzeum Pana Tadeusza.

        Marek Zdobylak - wyróżnienie

        Edyta Jarzębowska

        XIV Powiatowy Konkurs Fotograficzny "Wrocław na fotografii",

        w ramach Powiatowego Projektu "Magnum Praemium Wratislaviae"

         

        Marek Zdobylak – III miejsce

        Edyta Jarzębowska

        Anna Polańska

        Konkurs wiedzy o Francji

        Wiktoria Skalska 30g-I miejsce

        Aleksandra Bajda 1F-II miejsce,

        Wiktoria Misterska 3Eg, Aleksandra Piotrowska 1F – III miejsce

         

        Anna Natkaniec

        Konrad Gagat

        XV Powiatowy Konkurs Wiedzy o Historii Wrocławia “Wratislavia Aeterna”

        Aleksandra Rygała 3b

        Grażyna Witek 3b

        Hanna Wróblewska 3b –

        I miejsce

        Anna Polańska

        XXX Ogólnopolski Konkurs Twórczości Scenicznej Młodych Przekręt

        Wiktoria Dudzik 3d -            III miejsce

        Agnieszka Mazurkiewicz -Pasek

        Międzyszkolny Konkurs Recytatorski: Tadeusz Różewicz

        Weronika Bondaruk, wyróżnienie

        Izabella Kubicka

         

         

         

         

         

         

         

    • Kontakty

      • Liceum Ogólnokształcące nr VIII
      • sekretariat.lo08@wroclawskaedukacja.pl
      • 717986736
      • 53-415 Wrocław ul.Zaporoska 71 Poland
      • sekretariat.lo08@wroclawskaedukacja.pl
  • Galeria zdjęć

      brak danych
      • brak danych
      • Lorem ipsum...