• Stypendium Promovere Talenta

• Z dumą informujemy, że nasz uczeń Kacper Konieczny z klasy 3Bg, zeszłoroczny laureat Olimpiady Geograficznej, otrzymał Stypendium Miasta Wrocławia dla Młodzieży Uzdolnionej Promovere Talenta.

Gratulacje!

• PRZYGODA Z CHÓREM

• Drodzy Uczniowie Wrocławskich Liceów!

Serdecznie zapraszamy do śpiewania w międzyszkolnym Kameralnym Chórze Angelus.

Jestesmy grupą śpiewającą różne gatunki muzyki. Realizujemy projekty - musicale, koncerty, happeningi, a kiedyś nawet przygotowaliśmy spektakl operowy. Chórzyści nie tylko śpiewają, ale biorą udział w akcji scenicznej (spokojnie - wszystkiego Cię nauczymy....:)

W tym roku planujemy spektakl z piosenkami z filmów Walta Disneya oraz warsztaty z songwritingu (czyli będziemy rozmawiać o tym, co wpływa na to,że utwór staje się hitem). Mamy odrębne lekcje z emisji głosu, gdzie każdy może szlifować swoje umiejętności wokalne.Czeka nas występ w Narodowym Forum Muzyki oraz wiele przygód w życzliwej grupie rówieśników.

Chór pozyskuje środki na realizację projektów w różnych konkursach - zajęcia są dla uczestników bezpłatne. W zamian oczekujemy zaangażowania i pragnienia odpowiedzialnego współtworzenia naszej społeczności.

Serdecznie zapraszamy na spotkania dla wszystkich chętnych 20 i 23 września o g. 17 w IX LO w sali nr 7 (ul. P.Skargi 31 - wejście od placu Dominikańskiego).

Więcej informacji w załączniku.

Pozdrawiam serdecznie

Barbara Szarejko-Nestor

dyrygent

Kameralnego Chóru Angelus

• Dzień Wielojęzyczności 2021/ Multilingualism-day 2021

• Dzięki wielojęzyczności wszyscy obywatele UE mogą śledzić pracę swoich demokratycznie wybranych przedstawicieli w dowolnym spośród 24 języków urzędowych Unii Europejskiej. Różnorodność językowa i kulturowa należy do atutów UE. Jest zapisana w traktatach UE jako wartość podstawowa. Podczas Dnia Wielojęzyczności możesz zobaczyć, jak ta różnorodność wygląda w praktyce.

Możesz wziąć udział w Dniu Wielojęzyczności 2021 online- Zapraszamy!