• Siatkówka dziewcząt - III MIEJSCE w strefie Wrocław centrum

22.01.2023 15:00
      W marcu odbyła się LICEALIADA DZIEWCZĄT W SIATKÓWCE 2021/2022.
      Dziewczęta zajęły III MIEJSCE w strefie Wrocław centrum i zdobyły awans do mistrzostw Wrocławia.

22.01.2023 15:05
      Koszykarki VIII LO 22.02.22r.zdobyły IV miejsce we Wrocławiu,w rozgrywkach Licealiady we Wrocławiu.
      Dziewczyny walczyły dzielnie i spisały się na medal do, którego zabrakło bardzo niewiele 🙂🏀 Serdeczne gratulacje dla WAS!!!!

7.Natalia Szrek 3f

• Kolejny SUKCES naszych badmintonistów !!!

Kolejny SUKCES naszych badmintonistów !!!

10.12.2021 17:11

Srebrny medal w kategorii dziewcząt i brązowy medal w kategorii chłopców :)
    • 1 miejsce dziewcząt i chłopców w badmintonie w strefie wrocławskiej

1 miejsce dziewcząt i chłopców w badmintonie w strefie wrocławskiej

15.11.2021 14:46

W dniu 8.11.2021r. zostały rozegrane Mistrzostwa Wrocławia w badmintonie.

Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że uczniowie naszej szkoły zarówno w kategorii dziewczyn, jak i chłopców zajęli pierwsze miejsce.

Nasi zwycięzcy to: Natasz Woźnicka 2E, Wiktoria Buczkowska 3A, Magda Tatomir 3D, Jakub Ostaszkiewicz 1G, Jakub Grzyb 3B oraz Filip Wierciński z klasy 3Ag.

GRATULUJEMY !!!

Życzymy dalszych sukcesów już na finałach dolnośląskich, które są zaplanowane na 30.11.2021r.

• 3 miejsce w finale dolnośląskim w sztafetowych biegach przełajowych chłopców

3 miejsce w finale dolnośląskim w sztafetowych biegach przełajowych chłopców

18.11.2021 13:47

W dniu 12 października 2021 roku w miejscowości Twardogóra rozegrany został finał biegów przełajowych. Do rywalizacji w kategorii chłopców ze szkól średnich przystąpiło 12 zespołów. Po zaciętej walce w deszczu i temperaturze powietrza plus 10 stopni reprezentacja naszej szkoły zajęła III miejsce. Najlepsi okazali się uczniowie ze szkoły w Szklarskiej Porębie.