• Jesienny Turniej Szachów Szybkich o Puchar Dyrektora LO nr VIII

Jesienny Turniej Szachów Szybkich o Puchar Dyrektora LO nr VIII

17.10.2021 19:35

W piątek 1. października odbył się w naszej szkole Jesienny Turniej Szachów Szybkich o Puchar Dyrektora LO nr VIII. Turniej składał się z pięciu rund. Partie były rozgrywane czasem 15 minut na zawodnika + 15 sekund dodawane po każdym ruchu. Walka była niewątpliwie zacięta. W całym turnieju nie było ani jednego remisu.

• SUKCES NASZYCH KOSZYKARZY!!!

SUKCES NASZYCH KOSZYKARZY!!!

25.03.2020 20:38

W dniu 02.03.2020r. został rozegrany turniej finałowy Mistrzostw Wrocławia w Piłce Koszykowej. Nasza drużyna w półfinale zmierzyła się z zawodnikami WKK Wrocław (LO II) i po zaciętej walce wygrała 35:34 awansując tym samym do finału.

W finale rozegrała mecz z SMS Junior przegrywając 62:48 i zdobywając srebrny medal w Mistrzostwach (Licealiadzie 2019/2020).

• Pierwsze miejsce w finale dolnośląskim w BADMINTONIE CHŁOPCÓW

Pierwsze miejsce w finale dolnośląskim w BADMINTONIE CHŁOPCÓW

16.12.2019 12:32
      Wielki sukces naszych uczniów,którzy wygrali finał dolnośląski w badmintonie chłopców.

16.12.2019 12:07

6 grudnia 2019r. odbył się w naszej szkole Turniej Mikołajkowy szachowy o Puchar Dyrektora LO nr VIII.

W turnieju wzięło udział 24 uczniów, a nagrody i sprzęt ufundowała Rada Rodziców LO nr VIII.
      1 miejsce zajął Michał Raczkiewicz 1ag, 2 miejsce Maciej Skaczyło 1b, 3 miejsce Maciej Mieczkowski 2f.
      Sędziował Kacper Konieczny z pomocą Maćka Janika z klasy 1bg.
      Cieszymy się dużym zainteresowaniem uczniów tą dyscyplina i gratulujemy udziału wszystkim uczestnikom.smiley