• Udział naszej szkoły w kolejnej edycji programu Insta.Ling dla Szkół

• 04.03.2017 22:53

• Właśnie zakończyła się VII edycja Programu Insta.Ling i rozpoczęła się kolejna VIII edycja. W programie tym uczestniczą nauczyciele języka angielskiego i niemieckiego naszej szkoły.
          Czym jest Program Insta.Ling?
          Insta.Ling jest stroną WWW do nauki słówek języków obcych oraz ortografii języka polskiego. Nauczyciel przydziela słówka z przerabianego w szkole materiału, a uczniowie razem z Insta.Ling powtarzają je w domu. Nauczyciel i rodzice dostają szczegółowe raporty o systematyczności pracy ucznia i jego postępach w nauce, a Insta.Ling dba, aby powtórki słówek były dostosowane indywidualnie do potrzeb ucznia. Uczestnictwo w Programie Insta.Ling dla Szkół daje bezpłatny dostęp do systemu dla nauczyciela, uczniów i rodziców.
        • Wyniki konkursu Euroscola 2017

• 16.01.2017 20:42
        • Euroscola
          12 stycznia ogłoszone zostały wyniki konkursu Wiedzy o Unii Europejskiej - Euroscola 2017, którego nagrodą główną jest dofinansowywany wyjazd do Strasburga, zwiedzanie Parlamentu Europejskiego oraz udział w spotkaniu młodzieży biorącej udział w konkursie Euroscola, organizowany w przyszłym roku szkolnym.
          Dostaliśmy się do 2 etapu, jako jedna z 2 szkół z Wrocławia, uzyskując 58 punktów na 60! Gratulacje i powodzenia w drugim etapie - tworzeniu filmu lub fotoreportażu!

• Nasz uczeń w Okręgowym Etapie Olimpiady Języka Angielskiego

• 13.12.2016 19:37
        • Mam przyjemność poinformować, że uczeń klasy 2o Piotr Michrowski decyzją Komitetu Głównego Olimpiady Języka Angielskiego zakwalifikował się do etapu okręgowego olimpiady. Część pisemna etapu okregowego odbędzie się  w Instytucie Anglistyki we Wrocławiu 16 stycznia 2016 r. o godz. 12. 00 i potrwa około 2 godzin.
          Część ustna jest zaplanowana na  20 stycznia 2016 r. od godz. 10.00.
          Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!
          Aneta Szatkowska