• Ogólnopolski konkurs wiedzy o Francji i Frankofonii

• 11.01.2024 09:12
      • Serdecznie zapraszamy uczniów języka francuskiego do udziału w drugiej edycji „Ogólnopolskiego konkursu wiedzy o Francji i Frankofonii" organizowanego przez Kolegium Romanistyki, Hispanistyki i Italianistyki Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II, KRHiI KUL.
      • Konkursowy quiz będzie składał się z pytań zamkniętych w języku francuskim. Obejmie wiedzę na temat Francji i Frankofonii ujętą we wskazanych w bibliografii i netografii źródłach.

Zgłoszenie chęci udziału w konkursie należy przesłać Librusem do Pani Jadwigi Listwan najpóźniej do 29 lutego (czwartek) do godziny 8 rano.

W zgłoszeniu proszę podać:

klasę
        adres mailowy, na który zostanie Wam przesłana bibliografia i netografia pomocna w przygotowaniu się do konkursu.

Etap szkolny odbędzie się 4 marca (poniedziałek) w LO nr VIII.

Etap finałowy odbędzie się 12 kwietnia (piątek) w siedzibie KUL w Lublinie.

Zapraszamy do udziału w konkursie! :)