• Mali Naukowcy z Oporowa

• 19.06.2017 23:51
        • W dniu 14 czerwca nasze szkolne laboratorium odwiedzili uczniowie jednej z klas pierwszych szkoły podstawowej z Oporowa. Mali naukowcy zobaczyli jak pracują drożdże, jak zmieniają sie kolory w probówkach, obserwowali wulkan w zlewce, wykrywali cukry proste w winogronach, obserwowali zmiany zabarwienia wskażników w różnych środowiskach, porównywali właściwości metali, otrzymywali tlen oraz uczyli się obsługiwać mikroskop. Na koniec spotkania otrzymali kolorowe dyplomy a za wzorowe zachowanie znalazło się nawet i coś słodkiego. Na kolejnych badaczy przyrody czekamy w przyszłym roku szkolnym:)
        • Noce filmowe w VIIILO

• 04.04.2017 08:54
        • Pod koniec listopada mamy w zwyczaju integrować się podczas szkolnych oskarowych  nocy filmowych. Odbywają się one w sali gimnastycznej, zazwyczaj od 22 do 6 rano:).  Jest to okazja do integracji przede wszystkim klas pierwszych:)
        • Pomagamy dzieciom z Jaszkotla

• 04.04.2017 08:12
        • Wolontariusze z naszej szkoły odwiedzili dzieci z Domu Dziecka w Jaszkotlu. Wizyta okazała się niesamowitym przeżyciem i doświadczeniem dla naszych wspaniałych uczniów oraz ogromną radością  dla dzieciaków. Maluchy otrzymały paczuszki ze słodyczami, zabawki, maskotki, kredki, flamastry, książeczki, artykuły higieniczne i owoce a przede wszystkim spędziły dwie i pół godziny na wesołej zabawie z naszymi uczniami:). Asia Trypka grała na gitarze, śpiewaliśmy kolędy, Michała Adamczyk był świętym Mikołajem, Łukasz Palow grał z dziećmi w piłkę a wszyscy pozostali wolontariusze wspaniale bawili się z dziećmi.
          Na ogromną pochwałę zasługują:
          1.Damian Zych - organizator całej akcji,
          2.Karolina Harasimowicz - organizatorka dojazdu do Jaszkotla,
          3.Asia Trypka,
          4.Emilka Bodak,
          5.Ola Ragan
          6.Kornelia Burakiewicz,
          7.Natalia Solarek,
          8.Michał Adamczyk,
          9.Łukasz Palow,
          10.Konrad Szatkowski,
          11.Karolina Rybczyńska,