• Wspomnienia z zeszłego semestru - spotkanie z panem Robertem Butwickim

• 04.04.2017 08:04
        • Dnia 13.12.2016r. w naszej szkole odbyła się żywa lekcja historii. Mogliśmy gościć Pana Roberta Butwickiego, działacza antykomunistycznego, założyciela MKO, byłego zawodnika Gwardii Wrocław, Legii Warszawa, reprezentanta polski w koszykówce a także producenta filmu 80 milionów. Pan Robert opowiedział nam o swoim życiu w okresie stanu wojennego, o swojej działalności konspiracyjnej, walce z komunizmem, a także o tym jak razem z kolegami założył MKO. Przybliżył nam postaci wrocławskiej opozycji i schemat działań aparatu bezpieczeństwa PRLu. Spotkanie możemy zaliczyć do bardzo udanych. Uczniowie zebrani w sali byli pod wrażeniem wykładu i poznali nieznane im fakty z jakże niedalekiej historii.

• Ogólnopolski Konkurs Ośmiu Wspaniałych

• 28.03.2017 21:59
        • Z przyjemnością informujemy, że uczniowie naszej szkoły Patrycja Czerniewska z klasy 3c oraz Damian Zych z klasy 3d zostali wyróżnieni za swoją wolontariacką działalność specjalnym dyplomem podczas Uroczystej Gali Ogólnopolskiego Konkursu Ośmiu Wspaniałych.  Patrycja i Damian wielokrotnie udzielali się charytaywnie zarówno na terenie szkoły jak i w organizacjach pozaszkolnych.
          SERDECZNE GRATULACJE:)
        • Kiermasz charytatywny dla Agatki i Szkolne Walentynki

• 04.04.2017 09:34
        • Koncert charytatywny dla Agatki