• Wewnętrzna procedura LO nr VIII we Wrocławiu dotycząca sposobu wpuszczania zdających do sal egzaminacyjnych, losowania miejsc, sposobu postępowania z kodami kreskowymi, sposobu postępowania z przyborami i materiałami pomocniczymi.

• 29.05.2020 12:10
      •  Wewnętrzna procedura  LO nr VIII we Wrocławiu dotycząca sposobu wpuszczania zdających do sal egzaminacyjnych, losowania miejsc, sposobu postępowania z kodami kreskowymi, sposobu postępowania z przyborami i materiałami pomocniczymi.

1. Egzaminy w LO nr VIII rozpoczynają się  o godz. 9.00 i 14.00.
        2. Czekając na wejście do szkoły albo sali egzaminacyjnej, zdający zachowują odpowiedni dystans społeczny (co najmniej 1,5 m) oraz mają zakryte usta i nos.
        3. Zdający na sali gimnastycznej w budynku A i B zgłaszają się na egzamin  45 min przed egzaminem, zdający w pozostałych salach 30 min przed egzaminem.
        4. W dniach 08 i 09 czerwca abiturienci  zdający w  salach 21 (s. gim A), 24 i 25 wchodzą do szkoły  od strony boiska, przechodząc przez siłownię, gdzie będą musieli zdezynfekować ręce. Do ich dyspozycji będzie szatnia obok sali gimnastycznej.
        5. Zdający są wpuszczani na sale egzaminacyjne w takiej kolejności, w jakiej przychodzą, nie są wywoływani z listy. Członek ZN, w obecności zdającego, losuje miejsce i dokonuje stosownych adnotacji na liście zdających.
        6. Zdający przynoszą własne przybory i materiały pomocnicze za wyjątkiem tablic wybranych wzorów na egzaminy z matematyki, fizyki, biologii i chemii, oraz słowników na egzamin z języka polskiego, które zapewnia szkoła.
        7. Zdający nie mogą pożyczać przyborów od innych zdających.
        8. W przypadku  słowników udostępnianych do ogólnego użytku w trakcie egzaminu z języka polskiego, zdający ma obowiązek zdezynfekować ręce przed każdym użyciem.
        9. Zdający otrzymują kody kreskowe na pierwszym egzaminie i przynoszą je na każdy następny egzamin.
        10. Osoby, które przystępują do dwóch egzaminów jednego dnia, muszą w czasie przerwy opuścić budynek szkoły.