• ZŁOTA SZKOŁA W RANKINGU PERSPEKTYW 2022

• Z wielką dumą informujemy, że LO nr VIII we Wrocławiu po raz kolejny otrzymało tytuł Złotej Szkoły w rankingu liceów  Perspektywy 2022.

Zajmujemy 138 miejsce w Polsce, 9 na Dolnym Śląsku i 8 we Wrocławiu.

• EGZAMIN DELF MARZEC 2022

• Egzaminy DELF odbędą się w naszej szkole w następujących terminach:
            egzamin pisemny - 5 marca 2022 r. (sobota)
            egzaminy ustne - od 4 marca do 10 marca 2022 r.
        • Świąteczne pomaganie

• Grudzień jest miesiącem szczególnej wrażliwości na potrzeby innych ludzi. Obfituje w różnego rodzaju akcje charytatywne. Również w tym roku, nasi uczniowie i ich Rodzice aktywnie włączyli się w pomaganie. Klasy 1A, 1B i 2F przygotowały świąteczne paczki dla swoich rówieśników z ubogich rodzin.

Wsparcie nadeszło również od indywidualnych osób. Udzieliliście Państwo także pomocy kobietom z Domu Samotnej Matki, przekazując im środki czystości, kosmetyki, żywność i słodycze.

Za wszystkie dary serdecznie dziękujemy.

Dorota Kowalińska

Iwona Piniasz