• MIĘDZYSZKOLNY KONKURS WIEDZY O FRANKOFONII

• 01.03.2022 14:26
      • 20 marca to Międzynarodowy Dzień Frankofonii, z tej okazji  w marcu na całym świecie organizowane są różne wydarzenia w ramach Festiwalu Frankofonii.

• My również chcemy przyłączyć się do tego święta, dlatego zapraszamy do udziału w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Frankofonii. Konkurs odbędzie się 24 marca 2022 r. o godzinie 14.30 w murach naszego liceum. Konkurs potrwa 60 minut. Konkurs jest otwarty dla wszystkich pasjonatów geografii i historii, uczniów szkół średnich. Znajomość języka francuskiego nie jest wymagana. Szczegóły znajdziecie w regulaminie konkursu.

KARTA ZGŁOSZENIA

Zachęcamy do poszukania informacji na temat tych lepiej znanych oraz tych bardziej egzotycznych krajów i terytoriów obszaru Frankofonii, fascynującej lektury wyszukanych źródeł i zgłoszenia się do konkursu!

Ostateczny termin przyjmowania zgłoszeń to 15 marca 2022 r.

• Wróć do listy artykułów