• Warsztaty regionalne Młodszych Ambasadorów PE

• 15.12.2022 11:28
      • za nami pierwsza seria warsztatów regionalnych w ramach programu Szkoła - Ambasador Parlamentu Europejskiego we Wrocławiu.
      • Koniec roku to dobra okazja, żeby spotkać się poza szkołą, poznać ciekawych ludzi i nauczyć czegoś nowego. Z takiej okazji skorzystali Młodsi Ambasadorzy naszej szkoły biorący udział w programie „Szkoła – Ambasador Parlamentu Europejskiego”.

W Biurze Parlamentu Europejskiego we Wrocławiu jak co roku odbyły się kilkugodzinne warsztaty, na których można było poznać innych młodych ludzi z Wrocławia, Katowic, Oleśnicy czy Sosnowca, wymienić poglądy i doświadczenia, określić „europejskie cele młodzieżowe” czy stworzyć scenariusze przyszłości UE.