• 3 miejsce w finale dolnośląskim w sztafetowych biegach przełajowych chłopców

• 18.11.2021 13:47
      • W dniu 12 października 2021 roku w miejscowości Twardogóra rozegrany został finał biegów przełajowych. Do rywalizacji w kategorii chłopców ze szkól średnich przystąpiło 12 zespołów. Po zaciętej walce w deszczu i temperaturze powietrza plus 10 stopni reprezentacja naszej szkoły zajęła III miejsce. Najlepsi okazali się uczniowie ze szkoły w Szklarskiej Porębie.

• W dniu 23 września 2021 roku na terenie ośrodka rekreacyjnego „Morskie oko” we Wrocławiu odbyły się mistrzostwa Wrocławia w sztafetowych biegach przełajowych szkół średnich. Dziewczęta rywalizowały na dystansie 1.000m, a chłopcy na dystansie 1.200m. Do udziału w zawodach przystąpiło 20 szkół średnich. W końcowej rywalizacji chłopcy zajęli II miejsce, a dziewczęta VII tym samym chłopcy awansowali do finału dolnośląskiego.

To wielki sukces,gratulujemy biegaczom !!!