• Akcja „List od Mikołaja”

• 29.11.2019 21:49
      • Akcja „List od Mikołaja”

Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę zaprasza do udziału w akcji charytatywnej „List od Mikołaja”. Zamawiając taki list można nie tylko sprawić radość bliskim, ale też pomóc tym dzieciom, które nie doświadczają w święta ciepła rodzinnej atmosfery.
        fot. materiały prasowe

Każdy list to darowizna (18 zł lub więcej) na rzecz podopiecznych fundacji. Dostępnych jest kilka wersji personalizacji listów. Możemy wybrać imię, wiek, płeć, zainteresowania czy wymarzony zawód adresata. W treści nie brakuje ciepłych, pełnych troski zwrotów, dzięki którym osoba czytająca list poczuje się ważna i wartościowa. Co ważne, list można zamówić nie tylko dla dziecka, ale też dla rodzeństwa, jak i osoby dorosłej, bo Mikołaj pisze do wszystkich.

Każdy list, zapakowany w świąteczną kopertę, dostarczany jest pod wskazany adres tradycyjną pocztą. W tym roku Święty Mikołaj będzie wysyłał je w dwóch terminach:

• na Mikołajki, 6 grudnia – listy zamówione do 28 listopada;
        • na Wigilię Bożego Narodzenia, 24 grudnia – listy zamówione między 29 listopada a 16 grudnia.

Całkowity dochód z akcji zostanie przekazany na pomoc dzieciom, które doświadczyły różnych form przemocy i wykorzystywania.