• Konkurs na najlepszy esej biograficzny "Jak to jest być mną" w języku polskim lub angielskim.

• 21.10.2020 20:57
      • Konkurs jest okazją dla młodych ludzi na zaprezentowanie zdolności, kreatywności, warsztatu pisarskiego, ale też na odkrycie siebie, refleksję nad swoim miejscem w świecie rówieśników i dorosłych.

• Tematyka prac:

1. „Jak to jest być nastolatkiem w ….? (w miejsce kropek można wpisać w mojej rodzinnej miejscowości lub w mieście, na wsi) Interesuje nas jak to jest w szkole, w sieci, w domu, w okolicy, w komunikacji, w sklepie, u lekarza, na spacerze, w relacjach towarzyskich itp.

2. „Jak mi było w….(w miejsce kropek można wpisać w mojej rodzinnej miejscowości lub w mieście, na wsi) podczas pandemii i lekcji online? Interesuje nas jak to było w sieci, w szkole, w domu, w okolicy itp. czy szkoła online była w jakiś sposób atrakcyjna, czy też nie.

Najlepsza praca w języku polskim lub w języku angielskim zostanie nagrodzona atrakcyjną nagrodą rzeczową, miejsce drugie i trzecie dyplomem laureata.

UWAGA

Prace w języku angielskim mogą zostać dodatkowo wyróżnione zaproszeniem do udziału w partycypacyjnych badaniach naukowych.

Miejsce i termin składania prac konkursowych:

Prace przesyłać należy do końca grudnia 2020,

na adres poczty e-mail:

unescochair@aps.edu.pl

z dopiskiem w tytule „KONKURS 2020”

Kryteria:

By wziąć udział w konkursie praca musi być na temat 1 lub 2

Ocenie podlegać będą :

1. Prezentacja sytuacji
        2. Interesujący styl
        3. Walory językowe i jakość.

Zachęcamy do udziału.

Prosimy nie zapomnieć o załączeniu danych kontaktowych:

imienia i nazwiska, wieku, nazwy szkoły i miejscowości.