• PAIX - POKÓJ: międzynarodowy konkurs młodzieży w służbie pokoju

• 09.04.2019 11:29
      • Zapraszam uczniów do udziału w konkursie:

Pokój - międzynarodowy konkurs młodzieży
        w służbie pokoju

(PAIX – le concours international de la Jeunesse

au service de la Paix)

organizowanym wspólnie przez France TV i UNESCO.

Jest to konkurs prac zbiorowych, powstałych we współpracy grup uczniów.

W konkursie są TRZY KATEGORIE WIEKOWE.

• RYSUNEK DLA POKOJU (od 6 do 10 lat)
        • FOTOGRAFIA DLA POKOJU (od 10 do 15 lat)
        • FILM DLA POKOJU (od 15do 20 lat)

Zapraszam na oficjalną stronę konkursu dla poznania jego szczegółów (są dwie wersje językowe, francuska i angielska) https://concours-paix.francetveducation.fr/en/.

Termin przesłania prac: 31 maja 2019 roku.

Prace konkursowe wraz z podpisanymi zgodami (związanymi z RODO), należy przesłać do mnie.

Formularze zgód (w języku angielskim lub francuskim) otrzymaja osoby, które będą zainteresowane konkursem droga mailową:

A. Zgodna rodziców na wykorzystanie wizerunku dziecka, jeśli pojawi się  na zdjęciu\filmie (dla uczestników nieletnich).

B. Zgodna na wykorzystanie wizerunku, jeśli pojawi się na zdjęciu\filmie (dla uczestników 18+),

C. Prawa wykorzystania prac przez France TV i UNESCO, do podpisania przez dyrektora szkoły.

Miło mi też zawiadomić, że jest to edycja pilotażowa tego konkursu, z udziałem 8 krajów z kilku regionów. Są to: Belgia, Francja, Polska, Republika Beninu, Argentyna, Indie, Kanada, Liban.

Zapraszam chętnych!