• podręczniki uzywane w roku szkolnym 2021-2022 w grupach pani Agnieszki Kałczyńskiej-Durlej

• 05.11.2021 09:14
      • W roku szkolnym 2021/2022 na zajęciach z grupami pani Agnieszki Kałczyńskiej-Durlej będą używane poniższe materiały:

klasa 1a:

- High Note 2: książka z kodem (ćwiczenia interaktywne + ebook) + ćwiczenia papierowe z kodem (ćwiczenia online i MEL), wydawnictwo Pearson

klasa 2c:

- High Note 3: książka z kodem (ćwiczenia interaktywne + ebook) + ćwiczenia papierowe z kodem (ćwiczenia online i MEL), wydawnictwo Pearson (od unitu 9)

klasa 2d:
        - High Note 3: książka z kodem (ćwiczenia interaktywne + ebook) + ćwiczenia papierowe z kodem (ćwiczenia online i MEL), wydawnictwo Pearson (od unitu 7)

klasa 3a:
        - High Note 3: książka z kodem (ćwiczenia interaktywne + ebook) + ćwiczenia papierowe z kodem (ćwiczenia online i MEL), wydawnictwo Pearson (od unitu 5)

klasa 3f:

- High Note 3: książka z kodem (ćwiczenia interaktywne + ebook) + ćwiczenia papierowe z kodem (ćwiczenia online i MEL), wydawnictwo Pearson (od unitu 9)

klasa 3Bg:
        - High Note 4: książka z kodem (ćwiczenia interaktywne + ebook) + ćwiczenia papierowe z kodem (ćwiczenia online i MEL), wydawnictwo Pearson; oraz elementy Repetytorium Macmillan (dla uczniów liceów i techników), poziom rozszerzony (w formie ksero)

• Wróć do listy artykułów