• Tydzień Języków Obcych - wyniki

• 30.09.2019 09:58
      • Zakończył się w naszej szkole Tydzień Języków Obcych - 23-27.09. Podaję wyniki:
        miejsce I: klasa 1Eg przedstawiająca Słowację z 86 na 90 pkt;
        miejsce II: klasa 10g przedstawiająca Rosję z 85,5 na 90 pkt;
        miejsce III: klasa 1Cg przedstawiająca Zjednoczone Królestwo z 83 na 90 pkt.

Pozostała punktacja klas będzie podana na początku Otrzęsin.
        Ogromnie gratulujemy zwycięskim klasom.
        Nagrodą główną dla klasy, która zdobyła I miejsce jest wybrane wyjście klasowe sponsorowane przez Panią Dyrektor. Tutaj proszę o kontakt wychowawcę klasy 1Eg.
        Proszę wszystkie klasy o jak najszybsze przekazanie opiekunom SU dochodu ze sprzedaży potraw (w woreczku z opisem: klasa... i kwota...).
        Jednocześnie przypominam, by stworzone przez Was plakaty trafiały do pokoju nauczycielskiego, by mogły ozdobić naszą szkołę.
        A na koniec ogromna prośba, byście dostarczyli zdjęcia swoich stoisk do pani Górny-Osiak lub do pani Kałczyńskiej-Durlej; niestety nie mamy wszystkich lub nie mają najlepszej jakości, a chcielibyśmy się podzielić z innymi na stronie szkoły tym, co widzieliśmy.
        Ogromnie dziękujemy za wspólną zabawę i do następnego roku!