• Wymina listów - program Cambrdige Penfriends

• 05.11.2018 11:19
      • Lubisz poznawać nowych ludzi, nowe kultury?
        Komunikujesz się dość swobodnie w języku angielskim lub chciałbyś/chciałabyś go udoskonalić?
        Lubisz pisać listy lub maile?

Teraz możesz to robić będąc częścią projektu wymiany listów Cambridge Penfriends z partnerami z innych krajów.

Nasz szkoła współpracuje ze szkołami
        - we Weronie we Włoszech: Liceo Scientifico Statale Angelo Messedaglia (Liceo Scientifico Statale Angelo Messedaglia),
        - w Cluj-Napoca w Rumunii: 'Mihai Eminescu' High School ('Mihai Eminescu' High School),
        - w Izmirze w Turcji: Menderes Fatma Ramazan Büküşoğlu Anadolu Lisesi (Menderes Fatma Ramazan Büküşoğlu Anadolu Lisesi),
        - w Seulu w Korei: Shinhwa Middle School (http://shinhwa.ms.kr).

Jeśli chcesz dołączyć, prześlij do mnie LIBRUSEM dane do korespondencji (email, Fb, i wiek) oraz określ, z kim chciałbyś/chciałabyś  korespondować (chłopakiem czy dziewczyna). W najbliższych dniach będę wysyłać listę zbiorczą do koordynatorów programu w danych krajach.

Osoby, które już uczestniczą w programie a które od początku roku nie potwierdziły swojego dalszego udziału w programie i nie odpowiedziały na moja wiadomość,  zostaną skreślone.

Zapraszam gorąco nowych chętnych!