• EUROWEEK w klasie 1c

• 16.02.2022 08:31
      • Pod koniec maja 2021 roku klasa 1c wyruszyła na pięciodniowy obóz Euroweek do Domaszkowa (24-28.05.2020).

• Euroweek to program edukacyjny pełny interaktywnych warsztatów, dyskusji, zadań prowadzonych w języku angielskim przez wolontariuszy z różnych krajów, którzy przekazują informacje z zakresu historii, ekonomii, turystyki, kultury oraz mieszkańców i tradycji swoich krajów, co sprzyja otwarciu się na inne kultury. Program Euroweek otwiera przestrzeń do rozwijania poczucia pewności siebie poprzez zróżnicowane zadania, które uczą  współpracy i budowania teamu, a także poprzez warsztaty językowe, odgrywanie ról, prezentacje, rozmowy motywacyjne oraz symulacje dyskusji publicznych. Dodatkowo różnorodne warsztaty i zadania z zakresu rozwiązywania problemów, zarządzania grupą, kreatywności, zarządzania projektami, debat, uchodźstwa, stereotypów, porównań tematycznych – to wszystko uczy krytycznego myślenia i otwartości.

Wydarzenie było relacjonowane na Fb szkoły, a tutaj można zobaczyć fotorelację.

Agnieszka Kałczyńska-Durlek - wychowawczyni klasy i nauczycielka języka angielskiego

• Wróć do listy artykułów